Botel Gracia Bratislava, Bratislava Ubytování

Botel Gracia česká verze  Botel Gracia slovenská verzia  Botel Gracia english version  Botel Gracia deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Botel Gracia
Název: sdílet Botel Gracia na Facebooku Botel Gracia
Ulice: Razusovo nabrezie
Město: Bratislava
PSČ: 811 02
Okres: Bratislava
Kraj: Bratislavský
Hory / Region: Bratislava a okolie
Stát: Slovensko
GPS: Latitude 48.13943010835001 Longitude 17.107129096984863
Kapacita: 73
Typ: Botel
Počet hvězdiček: 3
Počet podlaží: 4
Nadmořská výška: 164
Cena od: EUR

ukázat na mapě     E-mail: botel-gracia-bratislava@penzion-hotel.cz

Popis:


Botel Gracia *** Bratislava, Bratislava ubytování v botelu Gracia, ubytování na lodi v Bratislavě v botelu Gracia:


Botel Gracia je hotel na lodi, ukotvenej na ľavom brehu Dunaja, priamo v centre Bratislavy, oproti Slovenskej národnej galérii, neďaleko Nového mosta. Panorámu výhľadu z lode dotvára Bratislavský hrad. Z botela je veľmi dobrý prístup do centra mesta, na hlavné cestné ťahy, mestskú hromadnú dopravu a osobného pristavu. Botel je otvorený celoročne. K dispozícii je 31 dvoj a trojposteľových izieb vybavených podľa štandardov trojhviezdičkového hotela a jeden apartmán. V hoteli je k dispozícii reštaurácia, počas letných mesiacov i terasa. Vo všetkých izbách i priestoroch je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Botel Gracia je atypické hotelové zariadenie v centre hlavného mesta Slovenska Bratislavy. Botel na Dunaji kotví priamo oproti Slovenskej národnej galérii, poniže nového mosta. Panorámu výhľadu z lode dotvára Bratislavský hrad. Z Gracie je za 3 min. chôdze prístupné celé historické jadro mesta i všetky dôležité inštitúcie umiestnené v centre. Botel Gracia je ideálny na rekreačný oddych, ale i na pracovné rokovania a ubytovanie obchodných cestujúcich, ktorym ponúkame aj možnosť wi-fi internetového pripojenia. Botel je otvorený po celý rok.

Ponuka služieb: Gracia Botel *** Bratislava: 68 miest v jedno-, dvojposteľových a dvojlôžkových izbách s prístelkou. Na každej izbe je sprcha, WC, klimatizácia, minibar, telefón, TV a možnosť pripojenia na internet. zabezpečujeme pranie, žehlenie, chem. čistiareň, poštu, zmenáreň a nočný bufet. apartmán 100 m2, terasa 30 m2, 2x spáľňa, obývačka s kuchyňou, exkluzívne zariadenie.

Typy pokojů