Lázně Bardejov Hotel ASTÓRIA Bardejovské Kúpele, Bardejovské Kúpele Ubytování

Lázně Bardejov Hotel ASTÓRIA česká verze  Lázně Bardejov Hotel ASTÓRIA slovenská verzia  Lázně Bardejov Hotel ASTÓRIA english version  Lázně Bardejov Hotel ASTÓRIA deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Lázně Bardejov Hotel ASTÓRIA
Název: sdílet Lázně Bardejov Hotel ASTÓRIA na Facebooku Lázně Bardejov Hotel ASTÓRIA
Ulice: Bardejovské Kúpele
Město: Bardejovské Kúpele
PSČ: 086 31
Okres: Bardejov
Kraj: Prešovský
Hory / Region: Šariš
Rekreační středisko: Bardejovské Kúpele
Stát: Slovensko
Kapacita:
Typ: Lázeňský hotel / dům
Počet hvězdiček: 3
Nadmořská výška: 230
Cena od: 63 EUR

ukázat na mapě     E-mail: lazne-bardejov-hotel-astoria-bardejovske-kupele@penzion-hotel.cz

Popis:


Hotel ASTÓRIA Bardejovské Lázně - Kúpele leží na severovýchodě Slovenska v Nízkých Beskydech v blízkosti historicky významného středověkého města Bardejov . Výskyt léčivých minerálních vod v tichém malebném prostředí převážně jehličnatých lesů podmínil vznik a rozvoj malebného lázeňského města . Hlavním bohatstvím jsou vzácné přírodní léčivé zdroje . Svým složením patří mezi nejvýznamnější v Evropě. Geografická poloha, mikroklima , přírodní prostředí a minerální vody mají blahodárný vliv především na léčbu chorob trávicího ústrojí, oběhového ústrojí , onemocnění ledvin a močových cest , dýchacích cest, některých nemocí z povolání či gynekologických onemocnění .


Hotel ASTÓRIA Bardejovské Lázně ** - Hotel Astória je historickou dominantou Bardejovských Lázních a nachází se v centru Lázní přímo naproti lázeňské kolonádě . Hotel byl postaven v roce 1898 a při výzdobě fasády a výtvarné výzdobě interiéru byla použita neorenesanční a neobarokní ornamentika . Astória nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech . Z toho 11 pokojů prošlo rekonstrukcí , pokoje jsou zařízeny nábytkem, který ladí s historickým stylem budovy. Všechny pokoje jsou vybaveny rádiem, TV, telefonem a vlastní koupelnou, rekonstruované pokoje mají ledničku . Hotel je dvoupatrový , má výtah i vlastní jídelnu . Stejně jako hotel Ozón , i Astória je propojena chodbou s lázeňským domem - Balneoterapií .

Hotel ASTÓRIA Bardejovské Lázně nabízí v svých prostorách tyto služby: koncertní sál s kapacitou 100 míst, bohatý kulturní program během letních měsíců v rámci Mezinárodního hudebního léta, vhodné prostory pro semináře , školení, konference , v letním období espresso s terasou , salonek 15 míst

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, telefon

Základní informace: sekretářské služby, praní a žehlení, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, garáže, hlídané parkoviště, masážní studio, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio

Platební karty: Diners Club, EuroCard/MasterCard, Maestro

Nadmořská výška: 230

Popis okolí: Bardejovské Kúpele sa nachádzajú 5km od historického mesta Bardejov-zapísaného v zozname UNESCO. Priamo cez Kúpele vedú turistické chodníky a cyklotrasy, v blízkosti sa nachádza zrúcanina hradu Zborov. V okruhu 15km sa nachádzajú tri lyžiarske strediská, letné kúpalisko Makovica, 5km od Kúpeľov je Slnečný majer s krytou jazdeckou halou.

Tipy na výlet: Bardejov - 5km, historické mesto zapísané do zoznamu UNESCO

Drevené kostolíky (10-15km) - Hervartov, Krivé, Tročany, Jedlinka

Prešov (40km) a Košice (80km)  - možnosť prehliadky kultúrnych pamiatok a nakupovania.

Pieninský národný park - splav Dunajca na pltiach (70km)

Spišský hrad a  Levoča (80km)

Vysoké Tatry (150km)

Tokajská oblasť - ochutnávku vína (100km).Kulturní akce:

V Kúpeľoch sa každoročne počas leta organizuje Medzinárodné hudobné leto – séria koncertov komornej hudby na kolonáde aj v koncertnej sále hotela Astória. Ľudové umenie s vystúpeniami sa prezentuje v miestnom skanzene. Každý večer hrá v kaviarni hotela Ozón živá hudba, organizujú sa príležitostné kultúrne akcie (koncerty, tradičný trh ľudových remesiel, výstavy kvetov, sôch a pod.)Dostupnost střediska:


Centrum název: Bardejov (5 km)

Autobusová zastávka název: (200 m)

Vlaková zastávka název: (5 km)

Letiště název: Košice (80 km)

Autobusové nádraží název: (500 m)


Vlakové nádraží název: (5 km)

Obchod: (100 m)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.12638030127


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Cena ubytovania v ** a *** je vrátane raňajok. K cenám účtujeme daň za ubytovanie mestu Bardejov 1 €/osoba/noc.

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení:

INDIKACE: V Bardejovských Kúpeľoch je možné liečiť tieto indikácie, ktoré sú určené zákonom:

I.  Onkologické choroby: stavy po ukončení onkologickej liečby bez akýchkoľvek známok onkologického ochorenia.

II.  Choroby obehového ústrojenstva: stavy po akútnej karditíde, chlopňové chyby, ischemické choroby srdca, stavy po infarkte myokardu, hypertenzívna choroba I., II. a III. štádia, ochorenia končatín na podklade aterosklerózy, stavy po trombózach a tromboflebitídach, stavy po operáciách srdca a stavy po revaskularizačných a cievnych rekonštrukciách na srdci, stavy po rekonštrukciách a revaskularizačných operáciách

 

III.  Choroby tráviaceho ústrojenstva: žalúdočné dyspepsie a benígne ochorenia pažeráka, vredová choroba žalúdka, dvanástorníka a pažeráka, pečene a pankreasu, črevné poruchy motoricko-evakuačné, Crohnova choroba, proktokolitída, stavy po resekciách tenkého a hrubého čreva, chronické ochorenie žlčníka, stavy po operáciách žlčníka a žlčových ciest, stavy po akútnej hepatitíde, stavy po akútnej pankreatitíde, oslabenie celkového zdravotného stavu.

IV.  Choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou: diabetes melitus, obezita s poruchami metabolizmu alebo hyperurikémiou, hyperlipoproteinémie, dna, tyreotoxikóza a stavy po operácii štítnej žľazy.

V.  Netuberkulózne choroby dýchacích ciest: chronické bronchitídy, astma bronchiálna v pokoji, stavy po opakovanom zápale pľúc, stavy po operáciách na dolných dýchacích cestách, hypertrofické zápaly a atrofické zmeny horných dýchacích ciest, alergické nádchy, chronické sinusitídy a sinobronchitídy, stavy po operáciách horných ciest dýchacích.

VI.  Choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou: diabetes melitus, obezita s poruchami metabolizmu alebo hyperurikémiou, hyperlipoproteinémie, dna, tyreotoxikóza a stavy po operácii štítnej žľazy.

VII.  Netuberkulózne choroby dýchacích ciest: chronické bronchitídy, astma bronchiálna v pokoji, stavy po opakovanom zápale pľúc, stavy po operáciách na dolných dýchacích cestách, hypertrofické zápaly a atrofické zmeny horných dýchacích ciest, alergické nádchy, chronické sinusitídy a sinobronchitídy, stavy po operáciách horných ciest dýchacích.

VIII.  Choroby obličiek a močových ciest.

IX.  Ženské choroby: klimakterický syndróm.

X.  Choroby z povolania: Sú tu vytvorené vhodné podmienky pre kúpeľnú liečbu chronických ochorení obličiek a močových ciest a pre podpornú liečbu pri osteoporóze.

Pre všetky tieto ochorenia, s výnimkou chorôb z povolania, sú indikácie aj pre kúpeľnú liečbu detí.

Rozsah používania liečebných metód je veľmi rozsiahly. Zahŕňa všetky hlavné metódy komplexnej balneoterapie.


Pitné kúry minerálnymi vodami: Pitné kúry patria k hlavným liečebným procedúram. Prírodné vody, ktoré tu vyvierajú sú klasifikované ako hydrouhličitanové, chloridosodné, železnaté, studené, hypotonické so zvýšeným obsahom kyseliny boritej. Celková mineralizácia jednotlivých prameňov je od 1600mg/l (prameň Klára) do 9400 mg/l (prameň Herkules) s obsahom oxidu uhličitého od 2200 do 3800 mg/l. Na pitné kúry sa využíva osem liečivých prameňov a to: Hlavný, Lekársky, Klára, Alžbeta, Napoleón, František, Herkules a Alexander. Voda sa pije trikrát denne, zvyčajne pred jedlom. Množstvo a dobu určí ošetrujúci lekár.

Vodoliečba: Okrem Kneippových metód sú v kúpeľoch zastúpené všetky aplikácie modernej vodoliečby. K hlavným patria minerálne a perličkové kúpele. Na minerálne kúpele sa používa voda z minerálnych prameňov Klára a Alexander. K ďalším aplikáciám vody patria: vírivé kúpele, prísadové kúpele, sauna fínska, turecký parný kúpeľ,škótske streky, striedavý šliapací kúpeľ.


Uhličité terapie: Keďže voda z prameňov používaná na minerálne kúpele je bohatá na oxid uhličitý, minerálne kúpele sa zaradzuje tiež k týmto terapiam. Patria sem taktiež inhalácie a plynové injekcie.


Peloidoterapia a parafinoterapia: V týchto terapiách sa používajú parafinové obklady a rašelinové zábaly. Rašelina je dovážaná z Trenčianskych Teplíc.


Termoterapia: Pri aplikácii termoterapie sa využívajú prírodné liečivé zdroje, ako aj umelé fyzikálne tepelné  zdroje. Medzi termoterapeutické liečebné metódy, ktoré sa v kúpeľoch využívajú, patrí aplikácia: parafínu, rašeliny, infračerveného žiarenia, sauny, elektromagnetických vĺn.Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Komplexní léčba v domě, Pohotovostní lékařská služba, Lázeňská péče dorostu, Stálá služba sestry, Lázeňská péče dětí, Pitný režim, Oxygenoterapie, Terénní kúry, vycházkové trasy, Psychoterapie, Inhalace, Elektroléčba, Mechanoergoterapie, Magnetoterapie, Laseroterapie, Klimatoterapie, Dietoterapie, Suchá plynová koupel, Plynové injekce, Parafinoterapie, Rehabilitační plavání, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele, Pitné kůry

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření, Vstupní lékařské vyšetření včetně poučení pacienta, EKG, Základní biochemické vyšetření

Přírodní léčivé zdroje: Vody uhličité, Klimatoterapie - vysokohorské ovzduší

Léčba nemocí indikace: Oběhové ústrojí, srdce a cév, Trávicí ústrojí, Poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, Cest dýchacích (netuberkulozní), Ledvin a cest močových, Ženské a gynekologické onemocnění, Pooperační, poúrazové stavy a rekondice, Obezity a nadváhy

Ostatní druhy léčby: Akupunktura, Relaxační procházky, Klimatoterapie, Kneipovy terapeutické metody

Lázeňské pobyty:


Název: Wellness pobyt léto


Číslo: 277

Popis: Popis: Cena zahrnuje: ubytování, plnou penzi, 3 x denně pitnou kúru a níže uvedené procedury

2 noci: 2 x 2 hodinový vstup do wellness spa - vodní svět

3 noci: 1 x minerální koupel, 3 x 2 hodinový vstup do wellness spa - vodní svět

4 noci: 1 x minerální koupel, 1 x klasická masáž, 4 x 2 hodinový vstup do wellness spa - vodní svět

5 nocí: 1 x minerální koupel, 1 x klasická masáž, 1 x solná jeskyně, 5 x 2 hodinový vstup do wellness spa - vodní svět

6 nocí: 2 x minerální koupel, 1 x klasická masáž, 1 x solná jeskyně, 6 x 2 hodinový vstup do wellness spa - vodní svět

V případě polopenze se z cen odečte 5 € na osobu a noc. Minimální počet nocí je 2.

K cenám účtujeme 1 EUR daň z ubytování na osobu a noc.

BONUS: během letní provozu denní vstup na venkovní koupaliště - platí pouze v případě příznivého počasí

Děti do 15 let - doporučený pobyt MINI SPA s bonusem jako pro dospělé

V případě plné penze se pobyt začíná večeří / nástup od 16:00 hod. / A končí obědem. Pokoj je třeba uvolnit do 14:00 hod.

V případě polopenze se pobyt začíná večeří / nástup od 16:00 hod. / A končí snídaní. Pokoj je třeba uvolnit do 10:00 hod.


TERMÍN:

1.6.2015 – 27.9.2015

1/1

1/2

A 1/1

A 1/2

EUR

EUR

EUR

EUR

Ozón, Astória – Superior

82

69

93

79

Ozón, Astória – Standard

75

62

-       

-       

Ozón malý apart. – Standard

-       

-       

84

70

Fontána, František, Diana, Mier – Standard

Astória – Standard nezrek.

65

55

73

63

Vilky – Economy nezrek.

56

48

64

54Počet dnů: 2 - 7

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýapartmaMěna
1.6 - 27.956 - 8248 - 6964 - 93Eur 

Název: Lymfo pobyt


Číslo: 271

Popis: 16 - denní pobyt / 15 nocí
Cena zahrnuje : ubytování, plnou penzi , lékařskou konzultaci + níže uvedené procedury:
10 x lymfodrenáž manuální, 10 x lymfodrenáž přístrojová, 10 x minerální koupel , 4 x vstup do wellness spa -
2 hodinový vstup do bazénové i saunové části .

Před nástupem na tento druh pobytu je klient povinen absolvovat vyšetření cév dolních končetin u odborného lékaře
( Angiologie, kardiologa , cévního chirurga, radiologa ) v místě bydliště a výsledek vyšetření odevzdat při příjmu v
Bardejovských Lázních ošetřujícímu lékaři.

V případě plné penze se pobyt začíná večeří / nástup od 16:00 hod. . / A končí obědem . Pokoj je třeba uvolnit do 14:00 hod. .
V případě polopenze se pobyt začíná večeří / nástup od 16:00 hod. . / A končí snídaní . Pokoj je třeba uvolnit do 10:00 hod. .

K cenám účtujeme 1,00 EUR daň z ubytování na osobu a noc .
V případě polopenze se z cen odečtou 4 EUR na osobu a noc . Pobyt je možné absolvovat výlučně na 15 nocí .
Nástupní den: pondělí , den ukončení úterý.
Ceny platí pro jednu osobu a pobyt na 1 den

Počet dnů: 16

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýapartmaMěna
5.1 - 31.125749Eur 
5.1 - 31.127060Eur 
5.1 - 31.125749Eur 
5.1 - 31.12706070Eur 
5.1 - 31.126555Eur 
5.1 - 31.124842Eur 

Název: 14-denní pobyt zaměřený na Léčbu obezity


Číslo: 156

Popis: 14 - denní pobyt zahrnuje: ubytování ve vybrané kategorii, vstupní a výstupní lékařské vyšetření, EKG vyšetření,
pravidelné měření krevního tlaku, pulsu, obvodu pasu, vážení, USG abdomenu, Fibroscan, Odběry - tukový metabolismus

PROCEDURY: 3 x 2 hodinový vstup do Wellness Spa / bazény + sauny /, 10 x Fitness / hodinové vstupy /, 5 x klasická masáž,
5 x přístrojová lymfodrenáž, 5 x volné plavání v rehabilitačním bazénu / hodinové vstupy /, 10 x hydrokineziterapie,
5 x skupinový tělocvik, 10 x Nordic Walking, 5 x minerální koupel, redukční dietu, plná penze, - 8 krát během pobytu přednášky
lékaře, zdravotní sestry, rehabilitačního pracovníka, asistenta výživy, 2 krát během pobytu poradenství u psychologa

Pobyt začíná obědem a končí snídaní. / Pokoj je třeba uvolnit do 10.00 hod.. Každý klient při příchodu obdrží brožuru
s důležitými informacemi ZAČÍNÁME hubnout! Ceny platí pro jednu osobu a noc. K cenám účtujeme 1,00 EUR daň z
ubytování na osobu a noc.


Počet dnů: 14

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýapartmaMěna
15.05 - 15.1054 - 6047 - 50EUR 

Stravování:

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf, Bowling, Půjčovna kol, Tělocvična, Fittness, Tenisové kurty, Hotelový lyžařský vlek, Bazén venkovní, Bazén venkovní vyhřívaný, Bazén krytý, Sauna, Volejbalové hřiště, Billiard, Středisko zimních sportů (15 km), Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Cyklotrasy, Whirpool

V areáli Kúpeľov sa nachádza 6 tenisových kurtov, minigolf, letné kúpalisko, lyžiarsky vlek, požičovňa bicyklov a lyží, fitness, bowling,  cyklotrasy a turistické chodníky. V Kúpeľnom dome sa nachádza telocvičňa. V neďalekom rekreačnom zariadení je možnosť jazdy na koni.Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 15)

Fotogalerie:


Lázně Bardejov Hotel ASTÓRIALázně Bardejov Hotel ASTÓRIALázně Bardejov Hotel ASTÓRIALázně Bardejov Hotel ASTÓRIALázně Bardejov Hotel ASTÓRIALázně Bardejov Hotel ASTÓRIALázně Bardejov Hotel ASTÓRIALázně Bardejov Hotel ASTÓRIALázně Bardejov Hotel ASTÓRIALázně Bardejov Hotel ASTÓRIALázně Bardejov Hotel ASTÓRIALázně Bardejov Hotel ASTÓRIALázně Bardejov Hotel ASTÓRIALázně Bardejov Hotel ASTÓRIALázně Bardejov Hotel ASTÓRIALázně Bardejov Hotel ASTÓRIALázně Bardejov Hotel ASTÓRIALázně Bardejov Hotel ASTÓRIALázně Bardejov Hotel ASTÓRIA
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com