sdílet Hotel Praha na Facebooku
Hotel Praha česká verze  Hotel Praha slovenská verzia  Hotel Praha english version  Hotel Praha deutsch version

Hotel Praha Trenčianské Teplice, Trenčianské Teplice ubytovanie

Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite

Popis:


Hotel Praha 17. Novembra Trenčianske Teplice - ubytovanie a pobyty v Trenčianskych Tepliciach ..


Elegantný kúpeľný hotel Praha položený v srdci Trenčianskych Teplíc v tesnej blízkosti kúpeľného centra, pred majestátnym parkom, ponúka ubytovanie a oddych pre kúpeľných hostí, turistov, rodiny s deťmi a obchodných cestujúcich.

Hotel Praha prešiel v roku 2005 náročnou rekonštrukciou, kedy z dvoch vedľa seba stojacich penziónov vznikol súčasný rodinný EA Hotel Praha ***, ktorého stredová presklená časť spája obe bývalej budovy. V tejto časti sa nachádza presklený výťah s vyhliadkou na park s labuťom jazierkom, recepcia a reštaurácia s terasou.

Hotel Praha Trenčianske Teplice - Popis hotela: Všetkých 20 izieb s celkom 47 lôžkami ponúka hosťom nadštandardné ubytovanie vo veľkých dvojposteľových izbách a apartmánoch. Výhľad z izieb na mesto, kolonádu, park a protiľahlé zalesnené kopce pôsobí relaxačným a upokojujúcim dojmom. Výhľad z druhej strany je na pás udržiavaného lesa.

Izby rodinného EA Hoteli Praha *** v Trenčianskych Tepliciach poskytujú relaxáciu a oddych po kúpeľných preventívnych a liečebných kúrach . Priestranné dvojlôžkové izby a apartmány sú nadštandardne zariadené s ohľadom na pokoj a pohodlie . Izolačné okenné trojsklo neprepustí sebemenší hluk rovnako ako silné obvodové múry , ktoré boli postavené na začiatku dvadsiateho storočia a dnes po náročnej rekonštrukcii v roku 2005 poskytujú útulné ubytovanie najmä kúpeľným hosťom , turistom , rodinám s deťmi , ale aj firemnej klientele .

V každej izbe je inštalovaný veľký LCD televízor so satelitnými programami , telefón , minibar , veľký trezor do veľkosti prenosného počítača , rádio a pripojenie k internetu ( WiFi ) . Postele s nočnými stolíkmi , písací stôl s kreslom a závesy neprepúšťajúci denné svetlo ( blackout ) vrátane dverného kartového systému poskytujú hosťom bezpečie , pokoj a pohodu .

Vyhrievané podlahy v kúpeľniach s vaňou alebo sprchovacím kútom s dostatočným osvetlením , sušičom vlasov a odkladovými poličkami sú pre hostí znamením pohodlia a odpočinku .

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, pripojenie internetu, sat, minibar

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovacia plocha v areáli, WI-FI, reštaurácia

Dostupnost střediska:

Kúpeľné služby:Popis lázeňského zařízení: EA Hotel Praha Trenčianske Teplice - Wellness centrum: Pocit uvoľnenia a relaxácie nájdu naši hoteloví hostia vo wellness centre, ktoré poskytuje výber z 3 špecializovaných sáun: parná sauna bylinková sauna fínska sauna Ku všetkým saunám sú k dispozícii ochladzovací bazéniky a vyhrievané oddychové lavice. Vírivá nerezová vaňa s mnohopočetnými tryskami naladí telo do stavu uvoľnenia a blaženosti. Veď význam slova wellness je stav a pocit blahobytu, zmena psychickej a emočnej pohody. Kúpeľné prostredie, udržiavaný mestský park, sírne liečebné pramene a naše wellness z vás urobí nového človeka!

Lázeňské služby: Wellness hotel

Stravovanie:


Restaurace popis: Hotel Praha - Trenčianské Teplice - reštaurácia: poskytuje raňajky som Dvoch miestnostiach terase na PRI dlhšom pobyte možno Objednať polpenzie aj plnej penzie.

Restaurace: (počet míst 80)

Zahradní restaurace: (počet míst 12)

Služby:Hotel Praha - Trenčianske Teplice - Konferenčné priestory: Pre firemnú a obchodnú klientelu hotel ponúka jeden veľký klimatizovaný konferenčné priestor pre až 24 osôb a dva menšie salóniky v priestore reštaurácie. Všetky priestory sú vybavené konferenčné audio a video technikou a majú denné svetlo.

Veľký konferenčná sála je ďalej vybavený veľkoplošnou LCD TV a DVD. Pripojenie k internetu a elektrickej energii je riešené zabudovanými prípojkami vo stoloch. Orientácia konferenčného priestoru je na severnú stranu s výhľadom do lesa. V blízkosti sály je vnútorné a vonkajšie fajčiarsky kútik.

Dva malé salóniky v reštaurácii možno využiť pre menšie rokovania so stolovým školským a divadelným usporiadaním s maximálnou kapacitou do 16 osôb v každom salóniku.

Pre súkromná rokovania či osobné spoločenské oslavy možno využiť veľký rodinný apartmán s veľkým obývacou izbou a priestrannou sedacou súpravou.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 31)

Cenník ubytovania:
Měna:

Ceny zahrnují:

Fotogaléria (14):


Hotel PrahaHotel PrahaHotel Praha
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com