Rodinný penzion Mlýnický Dvůr Mlýnický dvůr, Mlýnický dvůr ubytovanie

Rodinný penzion Mlýnický Dvůr česká verze  Rodinný penzion Mlýnický Dvůr slovenská verzia  Rodinný penzion Mlýnický Dvůr english version  Rodinný penzion Mlýnický Dvůr deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Rodinný penzion Mlýnický Dvůr
Název: sdílet Rodinný penzion Mlýnický Dvůr na Facebooku Rodinný penzion Mlýnický Dvůr
Ulice: Mlýnický Dvůr 6
Město: Mlýnický dvůr
PSČ: 561 69
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický kraj
Hory / Region: Orlické Hory
Rekreační středisko: Skipark Červená Voda - Buková hora
Stát: Česká republika
GPS: 50°0'14.774"N, 16°44'48.256"E
Kapacita: 28
Typ: Penzion
Počet hvězdiček: 3
Počet podlaží: 2
Nadmořská výška: 485
Cena od: 350 CZK

ukázať na mape     E-mail: rodinny-penzion-mlynicky-dvur-mlynicky-dvur@penzion-hotel.cz

Popis:


Rodinný penzión Mlýnický Dvůr Červená Voda - ubytovanie Kraliky a SKI Červená Voda ..


Penzión Mlynicky Dvůr Červená Voda ponúka záujemcom v dvoch podlažiach pohodlné a komfortne vybavené apartmány rôznych veľkostí - hostia majú k dispozícii ubytovanie pre dve osoby alebo pre rodiny s deťmi.

Penzión Mlynickej Dvůr Červená Voda - ubytovanie: Súčasťou ponuky je taktiež apartmán pre väčšiu spoločnosť, ktorá chce na dovolenke tráviť čas spoločne. Všetky apartmány majú vlastné sociálne zariadenie. Kuchynské kúty sú vybavené riadom vrátane obvyklého kuchynského náčinia. Samozrejmosťou je chladnička, mikrovlnná rúra, a rýchlovarná kanvica. V každom apartmáne je televízny prijímač a prehrávač DVD. Hostia majú k dispozícii tiež bezdrôtové internetové pripojenie.

Základné potraviny zakúpite v malom obchode, ktorý je priamo v budove penziónu. Príjemné gastronomické zážitky môžete vyhľadať neďaleko. Odporúčame: vináreň aj denný bufet v Červenej Vode, cez deň ponúka občerstvenie v bufete od raňajkami po olovrantu, večer príjemne posedíte v klasickej vinárni. Motorest Kocanda - nájdete ho pri ceste č. 11 z Červenej Vody do Šumperka, vo vzdialenosti 6 km od penziónu. Reštaurácia Na Čertovce - je v obci Orlice u cesty z Červenej Vody do Králik.

Pre príjemne strávený čas aj v zlom počasí je v penzióne spoločenská miestnosť s výčapné stolici a rôznymi hrami. Penzión je vykurovaný ústredným kúrením. Priamo pri penzióne možno parkovať autami. Pri teplom počasí je možnosť príjemného posedenia v krytom altánku, ktorý je vybavený vonkajším grilom.

Pre zabavenie našich malých návštevníkov je priamo na pozemku penziónu pieskovisko a hojdačka s preliezačkou.

Typy pokojů
2 lůžkový4 lůžkovýapartmán
2 x apartmán4 x apartmán1/8 - apartmán

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, DVD, pripojenie internetu, apartmány s plne zariadenou kuchyňou, společná plně zařízená kuchyně, detská postieľka k dispozícii

Základní informace: lékařská služba v dosahu, nefajčiarske miestnosti, úschovňa cenných predmetov, parkovacia plocha v areáli, WI-FI

Počet podlaží: 2

Nadmořská výška: 485

Doporučená trasa bus: Linka Praha - Hradec Králové - Žamberk - Červená Voda - Šumperk - Bruntál - Opava - Ostrava

Doporučená trasa auto: Z Prahy po dálnici D11, přes Hradec Králové směr Ostrava, po silnici č. 11. Vzdálenost cca 200 km. Z Brna po silnicích 1. třídy, přes Svitavy a Lanškroun. Za Lanškrounem směrové tabule na Červenou Vodu a Králíky. Dále město Štíty a vesnička Bukovice, 4 km po silnici č.11. Vzdálenost cca 120 km.

Dostupnost střediska:


Obchod: (5 m)

Cenník ubytovania:


Datumza osobu
1.1-31.12350 - 500


Měna: CZK

Ceny zahrnují:
Sleva / poplatky: Viacdenné pobyt osoba / noc 350, -Czk, deti / kind 250, -Czk, Jednodňové pobyt osoba / noc 500, -Czk, deti / kind 400, -Czk, Cena za dieťa sa počíta za deti vo veku 2 - 12 rokov. Zapožičanie detskej postieľky - 100, -Czk / deň. Zľavy / Osoba na prístelke - zľava o 50, -Czk

Stravovanie:


Restaurace popis: Reštaurácie môžete vyhľadať neďaleko penziónu. V penzióne U Čápa sú k dispozícii kuchynské kúty sú vybavené riadom vrátane obvyklého kuchynského náčinia. Samozrejmosťou je chladnička, mikrovlnná rúra, a rýchlovarná kanvica.

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf (10 km), Jízda na koni (2 km), Lyžiarska škola (5 km), Elektronické šipky, Stredisko zimných sportov, Lyžiarský vlek (600 m), Půjčovna lyží (600 m), Běžkařské trasy (600 m), Cyklotrasy

V letním období se můžete toulat nádhernou přírodou, k osvěžení využít přehradní nádrž Pastviny, navštívit aquapark v Ústí nad Orlicí nebo žamberský sportovní areál s koupalištěm, tobogány a řadou dalších atrakcí. Tuto oblast si můžete vychutnat i jako cykloturisté po značených cyklotrasách. Značené cyklotrasy (stovky kilometrů) jsou tvořeny hustou sítí cest napříč hlubokými lesy i náhorními planinami. Při absolvování tras lze zhlédnout nepřeberné množství kulturních památek a pamětihodností. Orlické hory a cykloturistika rozhodně k sobě patří. Najdete tu vše od horských tras s širokými výhledy do Čech i Kladska a do malebného podhůří s říčními údolími, kterými se vinou i nenáročné trasy. Dovolená s dětmi, strávená na kolech, je zde při vhodné volbě těchto nenáročných tras ideální.

Poblíže penzionu je otevřen nový Skiareál Červená Voda. Je situovaný na východním svahu Bukové hory, má nejdelší sjezdovku v okolí - 1900 m, s převýšením 400 m. Čtyřsedačková lanovka je vyjímečná propojením dvou areálů. Po výjezdu lanovkou na vrchol Bukové hory se lyžaři mohou rozhodnout, zda sjedou po nové sjezdovce do Mlýnického Dvora nebo po západním svahu do skiareálu Čenkovice, také je zde možno nastoupit do stopy pro běžkaře.Kongresové služby:
TV, Připojeni internetu, DVD přehrávač

Konferenční kapacity:

Fotogaléria (23):


Rodinný penzion Mlýnický DvůrRodinný penzion Mlýnický DvůrRodinný penzion Mlýnický Dvůr
tel. objednávka: +420 775 684 048
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2020 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com