Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) Demänovská Dolina, Demänovská Dolina ubytovanie

Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) česká verze  Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) slovenská verzia  Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) english version  Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA)
Název: sdílet Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) na Facebooku Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA)
Ulice: Jasná pod Chopkom
Město: Demänovská Dolina
PSČ: 032 51
Okres: Liptovský Mikuláš
Kraj: Žilinský
Hory / Region: Nízké Tatry
Rekreační středisko: Jasná
Stát: Slovensko
Kapacita: 206
Typ: Horský hotel
Počet hvězdiček: 3
Cena od: 30 Eur

ukázať na mape     E-mail: hotel-**-sorea-marmot-(j-sverma)-demanovska-dolina@penzion-hotel.cz

Popis:


Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) - Jasná pod Chopkom - Nízke Tatry - Slovensko...


Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) - lokalita: hotel je situovaný v lyžiarskom a turistickom stredisku nízkotatranského národného parku v Demänovskej Doline, v blízkosti údolnej stanice kabínkovej lanovky zimného strediska Jasná. Demänovská Dolina je jednou z najpôvabnejších a najnavštevovanejších dolín Nízkych Tatier a ponúka ideálne podmienky pre zimnú, letnú turistiku a zimné športy. Jej súčasťou je komplex jaskýň - Demänovský kras ako aj ďalšia atraktivita oblasti – Vrbické pleso.

Ubytovacie služby: Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA)
disponuje ubytovacou kapacitou 103 izieb s celkovým počtom 287 lôžok. Ponúka ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky (rozťahovacie kreslá) a apartmánoch. Všetky pohodlne zariadené izby sú vybavené sprchou a WC, TV prijímačom so SAT programom, rádiom, telefónom a väčšina izieb má aj balkón.

Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) - doplnkové služby: Hosťom túžiacim po oddychu a regenerácii svojich síl slúži hotelové fitnes centrum, sauna, masáže, solárium, stolný tenis, biliard, požičovňa športových potrieb (lyží, horských bicyklov a pod.) ako aj úschovňa lyží a bicyklov. K štandardnej ponuke hotela patria zmenárenské služby, práčovnícke služby, úschova cenností v hotelovom trezore ako aj predaj suvenírov. Deti sa môžu vyšantiť v detskej hotelovej herni. Parkovisko je umiestnené priamo pri hoteli. Pri hoteli je umiestnené aj ohnisko, ktoré môžete využiť na opekanie a posedenie v prírode.

Fakultatívne výlety so sprievodcovskými službami hotel zabezpečuje v spolupráci s našimi stálymi dodávateľmi (cestovnými kanceláriami a agentúrami) predovšetkým pre organizované skupiny a aj v cudzom jazyku. Ak máte záujem o fakultatívny výlet je potrebné si túto službu vopred rezervovať na oddelení marketingu hotela. V okolí hotela sa nachádza viacero atraktívnych miest, ktoré môžete aj individuálne navštíviť. K najznámejším a najobľúbenejším výletom patria návšteva: regiónu Liptov – Múzeum Liptovskej dediny v Pribyline, Artikulárny kostol v Svätom Kríži, archeologická lokalita Havránok – Liptovská Mara, expozícia Roľníckeho domu – Vlkolínec, Kvačianska a Prosiecka dolina, Važecká jaskyňa a komplex jaskýň Demänovského krasu. Priamo v meste Liptovský Mikuláš odporúčame prehliadku galérie P.M. Bohúňa, Múzea Janka Krála, Múzea ochrany prírody a jaskyniarstva. Blízky región Orava ponúka návštevu Oravského zámku, Múzea oravskej dediny – Zuberec alebo výhliadkovú plavbu loďou na Oravskej priehrade spojenú s návštevou Slanického ostrova.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlka
79696

Vybavení pokojů: pokoje s balkonom, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, sat

Základní informace: zmenáreň, Informační služba, lékařská služba v dosahu, platený hotelový transport, úschovňa bicyklov, úschovňa cenných predmetov, parkovacia plocha v areáli

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Hotel ** SOREA Marmot (J. Šverma) leží priamo v známom lyžiarskom stredisku Jasná s najlepšími lyžiarskymi terénmi na celom Slovensku. V jeho blízkosti sú všetky typy lyžiarskych vlekov, kabínkové a sedačkové lanovky, lyžiarska škola, požičovňa lyží, ski servis, paragliding.

Dostupnost střediska:

Cenník ubytovania:


Datumza osobu
3.1-28.1230 - 39
28.12-2.155


Měna: Eur

Ceny zahrnují:
Sleva / poplatky: Cena pobytového dňa obsahuje ubytovanie na 1 noc s polpenziou (raňajky + večera) pre jednu dospelú osobu v dvojlôžkovej izbe a príslušnú DPH. Cena platí pre pobyty s minimálnou dĺžkou 2 prenocovania. Cena platí pre individuálneho klienta. Počas vianočného a veľkonočného turnusu sú ceny platné s minimálnou dĺžkou 3 prenocovania. Počas silvestrovského turnusu sú ceny platné od 4 prenocovaní.

Stravovanie:


Restaurace popis:

Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) - Gastronomické služby: Stravovacie služby poskytuje hotelová reštaurácia s kapacitou 153 miest s možnosťou rozšírenia kapacity prepojením s konferenčnou miestnosťou. Raňajky sú rozšírené kontinentálne s pestrou ponukou jedál a nápojov, obedy a večere pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Jedálny lístok ponúka ďalší široký výber domácich aj medzinárodných jedál a špecialít.

Hosťom je k dispozícii aj aperitív bar so širokou ponukou alkoholických, nealkoholických, teplých aj studených nápojov. Zaujímavú atmosféru slovenského historického vidieka si môžete doslova vychutnať v tradične zariadenej Slovenskej izbe s bohatým výberom typických slovenských špecialít. Na usporiadanie gastronomických akcií s väčším počtom účastníkov je vhodná 1 veľká konferenčná miestnosť (spojené priestory reštaurácie a kaviarne) s celkovou kapacitou 200 až 250 osôb s možnosťou jej predelenia na 2 menšie miestnosti, pre akcie s menším počtom účastníkov ako aj firemné resp. rodinné oslavy je možné využiť aj kapacitu Slovenskej izby ako salónika s kapacitou 30 osôb.Restaurace: (počet míst 153)

Služby:Sportovní možnosti:
Stolní tenis, Fittness, Lyžiarska škola, Stredisko zimných sportov, Lyžiarský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Půjčovna sportovního vybavení, Cyklotrasy, Stredisko letných sportov

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Telefon, Tlumočnické služby, Fax, TV, Video , Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Kopírka, PC, Šatna

Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) - Kongresy: Hotel zabezpečuje komplexnú organizáciu firemných a spoločenských podujatí. Pre kongresy, semináre a školenia sú k dispozícii konferenčná miestnosť s maximálnou kapacitou 200 až 250 osôb, ktoré je možné v prípade požiadaviek rozdeliť. Kapacita a vybavenie rokovacích priestorov umožňujú poskytovanie profesionálnych služieb v oblasti kongresového cestovného ruchu.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 250)

salónek č. 1 (počet míst 35)

Fotogaléria (21):


Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA)Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA)Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA)
tel. objednávka: +420 775 684 048
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2020 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com