sdílet Atrium Hotel na Facebooku
Atrium Hotel česká verze  Atrium Hotel slovenská verzia  Atrium Hotel english version  Atrium Hotel deutsch version

Atrium Hotel Nový Smokovec, Nový Smokovec ubytovanie

Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite

Popis:


ATRIUM hotel Nový Smokovec Vysoké Tatry - ubytovanie vo Vysokých Tatrách ...


Nezabudnuteľný zážitok Vám ponúka podzemný vitálny svet – pýcha ATRIUM Hotela***. Patrí k najmodernejším svojho druhu na Slovensku.

ATRIUM hotel Nový Smokovec - poloha: V blízkosti hotela (cca 200 m) sa nachádza pozemná lanovka na Hrebienok, obľúbené výletné miesto a východisko túr k vodopádom Studeného potoka, Slavkovského štítu, prekrásnej Veľkej a Malej Studenej doliny. Celková dĺžka trás a chodníkov určených pre pohyb návštevníkov je takmer 600 km. Atrium hotel ponúka množstvo fakultatívnych výletov do blízkeho okolia (hrady, zámky, historické miesta a pamätihodnosti, jaskyne, termálne kúpele.

ATRIUM hotel Nový Smokovec - popis: Zaujímavé architektonické riešenie vytvára ideálne podmienky pre regeneráciu a relax. Zo širokej palety ponúkaných služieb do pozornosti dávame hlavne rôzne druhy sáun /suchá, parná, fínska, grécka /, vírivú vaňu s kapacitou pre 12 osôb, inhalačnú miestnosť, tepidáriá, vitálny ľadový dážď, solárium a kvalitné masérske služby. Atrium Hotel ponúka pre svojich individuálnych a skupinových klientov široké možnosti aktívneho oddychu v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier.Letné aktivity.

ATRIUM hotel Nový Smokovec - ubytování: Hotel Atrium**** ponúka ubytovanie s prekrásnou vyhliadkou na malebnú tatranskú prírodu. Celková kapacita hotela je až 240 lôžok na 87 izbách. Vstup do všetkých hotelových izieb je zabezpečený kartovým systémom. Moderne zariadené izby sú vybavené televízorom so satelitným príjmom (programy v 6 jazykoch ), rádiobudíkom, telefónom s možnosťou priamej voľby, trezorom, sušičom na vlasy a prípojkou na bezplatný internet. Všetky izby majú kúpeľňu v sviežich farbách a vlastný balkón.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový4 lůžkovýapartmánpřistýlka
13735148

Vybavení pokojů: pokoje s balkonom, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, telefon, rádio, kabelová televizia, pripojenie internetu, sat, detská postieľka k dispozícii, fén, umývadlo na izbe

Základní informace: bezbariérový prístup, sekretárske služby, pranie a žehlenie, zmenáreň, Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovňa bicyklov, nefajčiarske miestnosti, úschovňa cenných predmetov, parkovacia plocha v areáli, parkovisko s dohľadom kamery, strážené parkovisko, masážní studio, Internetové připojení k dispozici

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 6

Nadmořská výška: 900m/nm

Popis okolí:

Smokovce sú najstaršou turisticko rekreačnou oblasťou Vysokých Tatier, založenou v roku 1793 / tvoria ich Nový, Starý, Horný a Dolný Smokovec/.

Smokovce patria k najvýznamnejším klimatickým kúpeľom s liečivou klímou horského typu, stimulujúcej stupeň 2 /švajčiarskej klasifikácie/ , vhodnej pre liečebné indikácie chorôb dýchacích ciest, porúch metabolizmu a žliaz s vnútornou sekréciou.

Čisté bezprašné ovzdušie a nízky tlak vzduchu vyplývajúci z vysokohorskej polohy, primeraná vlaha ako aj vyrovnaná priemerná teplota, vytvárajú výborné podmienky pre ozdravný pobyt

Ponúkame Vám aspoň pár typov na zaujímavé výlety do okolia:

- ľahká túra na Hrebienok s výletom na Reinerovu chatu s možnosťou občerstvenia
- výlet do Tatranskej Lomnice spojený s výletom lanovkou na Lomnický štít
- vysokohorské túry na Zbojnícku chatu, Téryho chatu a iné zaujímavé ciele
- splav horskej rieky Dunajec na pltiach v národnom parku Pieniny
- historická exkurzia do prekrásnej Levoče a na Spišský hrad
- výlet do najznámejšieho turistického centra na poľskej strane Tatier, obľúbeného mesta Zakopane
- poľské mesto Krakow – historická „perla“ Poľska a nákupné poľské mesto Nowy - Targ, Soľná baňa Wieliczka
- Liptov – Demänovská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa slobody, Pribilina
- Vlkolínec – kultúrna pamiatka UNESCO
- „Krasový okruh“ – Dobšinská ľadová jaskyňa – Betliar – Ochtinská aragonitová jaskyňa
- Hrad Stará Ľubovňa, kaštieľ StrážkyTipy na výlet: V blízkosti hotela /cca 200m/ sa nachádza pozemná lanovka Hrebienok, obľúbené výletné miesto a východisko túr k vodopádom Studeného potoka, Slavkovskému štítu, prekrásnej Veľkej a Malej Studenej doliny...

Celková dĺžka trás a chodníkov určených pre pohyb návštevníkov je takmer 600km.

ATRIUM Hotel ***ponúka množstvo fakultatívnych výletov do blízkeho okolia /hrady, zámky, historické miesta a pamätihodnosti, jaskyne, termálne kúpele.../.

Doporučená trasa bus: Zilina-Ruzomberok-Poprad-Stary Smokovec-Novy Smokovec

Doporučená trasa vlak: Bratislava-Zilina-Ruzomberok-Poprad-Stary Smokovec-Novy Smokovec

Doporučená trasa auto: Bratislava-Zilina-Ruzomberok-Poprad-Stary Smokovec-Novy Smokovec

Dostupnost střediska:


Centrum název: (500 m)

Vlaková zastávka název: (50 m)

Letiště název: (12 km)

Autobusové nádraží název: (500 m)


Vlakové nádraží název: (300 m)

Zastávka tramvaj: (50 m)

Obchod: (300 m)

Termální lázně: (10 km)

Zastávka skibus: 400 m

Stravovanie:


Restaurace popis: Všetky prevádzky sa vyznačujú svojou typickou atmosférou a kvalitnými službami nášho obsluhujúceho personálu. Hotel vie zabezpečiť kompletný servis nie len pre hostí ubytovaných, ale aj klientelu zo širokého okolia. Jedálny lístok ponúka výber jedál slovenskej kuchyne, obľúbených zahraničných kuchýň i rôznych netradičných špecialít.

Priestory hotelových prevádzok sú ideálne na usporiadanie recepcií a rautov pri príležitostiach ako sú svadby, oslavy, životné jubileá a pod.

Restaurace: 7:00 – 22:00 hod. (počet míst 180)

Vinárna: 10:00-22:00 hod (počet míst 50)

Denní bar: 10:00 - 02:00, Bowling bar (počet míst 70)

Denní bar: (počet míst 70)

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf (5 km), Bowling, Stolní tenis, Půjčovna kol (300 m), Sportovná hala (10 km), Tělocvična (10 km), Fittness, Tenisová hala (10 km), Tenisové kurty (300 m), Jízda na koni (3 km), Squash (5 km), Bazén venkovní (10 km), Bazén venkovní vyhřívaný (10 km), Bazén krytý (500 m), Bazén krytý vyhřívaný (500 m), Sauna, Hokejový stadion (10 km), Inlain dráha (200 m), Půjčovna lodiček (10 km), Billiard, Lyžiarska škola (100 m), Elektronické šipky, Golf (10 km), Stredisko zimných sportov (100 m), Lyžiarský vlek (100 m), Půjčovna lyží, Běžkařské trasy (100 m), Půjčovna sportovního vybavení, Cyklotrasy, Whirpool
Ponúkame široké spektrum služieb ponúkajúcich športové vyžitie i spoločenskú zábavu : - bowling - billiard, šípky - fitnes centrum - stolný tennis - stolný futbal - požičovňa lyžiarskej výstroje, sánok, kolieskových korčúľ a bicyklov.

Pre našich hostí zabezpečíme možnosť využívať krytú tenisovú halu a golfové ihrisko vo Veľkej Lomnici.

Kongresové služby:
Bezbariérový přístup, Fax, TV, Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Diaprojektor, Magnetofon, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Zabudované promítací plátno, Kopírka, DVD přehrávač, Šatna, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart

ATRIUM Hotel *** disponuje modernou kongresovou sálou pre 200 osôb a niekoľkými seminárnymi miestnosťami s kapacitu od 30 do 90 miest.

Tieto priestory sú vhodné k organizovaniu školení, workshopov a prezentačných výstav každého druhu. Zabezpečíme Vám kompletný technický a kancelársky servis /okrem klasických školiacich potrieb aj špeciálne ozvučenie či osvetlenie, tlmočnícky servis a pod. / a taktiež Vám pomôžeme pri organizovaní sprievodného programu pre Vašich klientov.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 2 (počet míst 200)kongresový sál č. 3 (počet míst 30)

Cenník ubytovania:


Datum2 lůžkový4 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.128213527.50152 (Apartmán 2 osoby/person)


Měna: EUR

Cena polopenze: 16,5
Cena plné penze:
Ceny zahrnují:

Fotogaléria (11):


Atrium HotelAtrium HotelAtrium Hotel
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com