Hotel Hradná Brána Bratislava, Bratislava ubytovanie

Hotel Hradná Brána česká verze  Hotel Hradná Brána slovenská verzia  Hotel Hradná Brána english version  Hotel Hradná Brána deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Hotel Hradná Brána
Název: sdílet Hotel Hradná Brána na Facebooku Hotel Hradná Brána
Ulice: Slovanské nábrežie 15
Město: Bratislava
PSČ: 841 10
Okres: Bratislava
Kraj: Bratislavský
Hory / Region: Bratislava a okolie
Stát: Slovensko
Kapacita: 24
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 4
Počet podlaží: 1
Cena od: 75 EUR

ukázať na mape    E-mail: hotel-hradna-brana-bratislava@penzion-hotel.cz

Popis:


Hotel Hradná Brána Slovanské nábrežie Bratislava Devín - ubytovanie v Bratislave ..


Hotel Hradná Brána Bratislava sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite hlavného mesta Bratislava. Svojou polohou, v bezprostrednej blízkosti hradu Devín a zároveň ľahkej dostupnosti z centra mesta Bratislava, je ideálnym miestom pre organizovanie firemných a rodinných podujatí rovnako pre pracovné a dovolenkové pobyty.

Hotel Hradná Brána v Bratislavě ponúka 12 štýlovo zariadených izieb vrátane jedného apartmánu. Hotel disponuje 19 lôžkami ku ktorým je možné doplniť aj prístelky. Hotel je plne klimatizovaný s podlahovým vykurovaním a bezbariérovým prístupom. Všetky izby sú rozložené na prvom poschodí, čo zaručuje dostatok pohodlia a súkromia. Bezplatné parkovisko pre návštevníkov hotela je priamo pred hotelom.

Všetky izby sa dajú ľahko rezervovať cez našu webovú stránku.

Typy pokojů
2 lůžkovýhandicap
122

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, Klimatizace pokojů, TV, telefon, kabelová televizia, pripojenie internetu, PC k zapůjčení, sat, detská postieľka k dispozícii, fén

Základní informace: výťah, bezbariérový prístup, izbový servis, sekretárske služby, pranie a žehlenie, klimatizace, Informační služba, bezplatný hotelový transport, úschovňa bicyklov, nefajčiarske miestnosti, parkovacia plocha v areáli, parkovisko s dohľadom kamery, Internetové připojení k dispozici, domácim zvieratám vstup povolený

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, JCB, Maestro, Visa

Počet podlaží: 1

Popis okolí: Hotel Hradná Brána sa nachádza v Bratislave, len 50 metrov od hradu Devín na slovensko-rakúskej hranici 15 minút jazdy autobusom od historického centra Bratislavy. Naskytá sa z neho priamy výhľad na Dunaj. Pre športovcov je zaujímavá Moravská cyklistická trasa, ktorá začína na ľavobrežnej strane Dunaja pod Novým mostom a pokračuje nábrežím popri Karloveskej zátoke a Devínskej ceste do Devína, odkiaľ pokračuje pozdĺž rieky Moravy do Devínskej Novej Vsi a ďalej smerom na Záhorie. Táto trasa vedie priamo pred hotelom Hradná Brána ****.

Tipy na výlet: Turistika (Devínska Kobyla)
cyklotrasa
Historické centrum Bratislava
Hrad Devín, muzeum na hrade Devín
Kúpaliská Delfín, Matador

Dostupnost střediska:


Centrum název: (20 km)

Vlaková zastávka název: (10 km)

Letiště název: (35 km)

Autobusové nádraží název: (20 km)


Vlakové nádraží název: (25 km)

Zastávka MDH: (500 m)

Cenník ubytovania:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
1.1-31.127579110


Měna: EUR

Cena polopenze: 15 €
Cena plné penze:
Ceny zahrnují:
Sleva / poplatky: Miestny poplatok 1,65 Eur/os/noc, Raňajky: individuálny výber, prípadne švédske stoly od 10 osôb 8,- Eur/os.

Stravovanie:


Restaurace popis: Hodnotným doplnením k ubytovacej časti hotela je aj reštaurácia hotela Hradná Brána. Hostia si môžu vybrať z domácej kuchyne tradičných slovenských špecialít, ale aj rôznych medzinárodných jedál. Súčasťou ponuky je aj výber kvalitných vín. Počas letnej sezóny si hostia môžu vychutnať špeciality na hotelovej terase s výhľadom na hrad Devín.

Restaurace: 08:00 - 20:00 (počet míst 80)

Kavárna: non-stop (počet míst 60)

Služby:Sportovní možnosti:
Půjčovna kol

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, TV, CD přehrávač, Dataprojektor, Připojeni internetu, Taneční parket, Řečnický pult, Kopírka, PC, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Flipchart

Poloha Hotela Hradná Brána Bratislava, pod bralami hradu Devín, dýchajúceho dávnou históriou, je miestom skutočne výnimočným pre organizovanie firemných podujatí. Silnými stránkami, ktoré dopĺňajú polohu, sú taktiež výborná dostupnosť, blízkosť centra mesta Bratislava, dostatočné bezplatné parkovacie možnosti, prostredie ako aj samotná atmosféra. Významným faktorom je aj špecializácia hotela a zameranie jeho služieb práve na organizovanie rôznych firemných podujatí. Hotel disponuje konferenčnými priestormi s kapacitou až do 150 ľudí a menšou rokovacou miestnosťou pre 20 ľudí. Väčšia konferenčná miestnosť poskytuje unikátny pohľad na hradné múry Devínskeho hradu.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 130)

salónek č. 1 (počet míst 20)

Fotogaléria (32):


Hotel Hradná BránaHotel Hradná BránaHotel Hradná Brána
tel. objednávka: +420 775 684 048
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2021 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com